Ieslēdz zaļo gaismu saviem plāniem
vēlies kļūt par profesionāli

Autoskola un Latviešu valodas kursi Rīgā

Pieteikties

Autoskola

Autoskola „Real Proff” palīdzēs Jums iegūt nepieciešamas zināšanas un iemaņas dažādu kategoriju (A, A1, A2, B) transportlīdzekļu vadīšanai, kā arī apgūt gan kravas automobiļu, gan arī autobusu, tramvaju un trolejbusu vadītāju profesijas.

Papildpiedāvājumi

„Real Proff” piedāvā arī atsevišķās konsultācijas par ceļu satiksmes drošības noteikumiem un pirmās palīdzības sniegšanas apmācības.

Latviešu valodas kursi

 Autoskola „Real Prof” piedāvā kursus cilvēkiem ar dažādiem zināšanu līmeņiem. Kvalificētie pasniedzēji palīdzēs apgūt latviešu valodu un sagatavoties jebkuras kategorijas eksāmenam.

pieteikties mācībām

vai pa tālruni

+371 26531000

pieteikties tagad

ATSAUKSMES

par mums

SIA «Real Proff» dibināta 2010. gadā, balstoties uz profesionālu mācību centru Rīgā. Tradīcijas, kuras ir ieviestas šajā mācību iestādē, ir cieši saskaitītas ar mūsdienu inovācijām, kuras ir iemiesotas kvalitatīvā un pieejamā apmācību programmā.

Pašlaik pie mums efektīvi darbojas:

1. Valodu kursi (latviešu valodas kursi savstarpējai saskarsmei, karjeras un prestiža veidošanai).

2. Autoskola (A, B, BE, C, CE, D kategoriju apmācības, kā arī TRAM, TROL un sertifikāts 95. kods).

SIA «Real Proff» – tā ir kvalitāte, kas sevi ir pozitīvi apliecinājusi laika gaitā, kā arī ar mūsu iestādes beidzējiem. Neatkarīgi no Jūsu izvēles, Jūs varat būt droši par padziļinātu zināšanu un nopietnas praktiskās pieredzes apguvi par samērīgu cenu.

Mūsdienās ir nepieciešamas jaunas zināšanas un prasmes, kuras Jūs jau tagad varat iegūt SIA «Real Proff» valodu skolā un autoskolā. Zvaniet mums pa tālruņa numuru 26531000!

MŪSU PARTNERI

17000
mācekļu
96.08%
veiksmīgu eksāmenu
10
gadu tirgū
440
facebook LIKE